ترجمه ناتی کارت نظام پزشکی
21 آگوست 2020
تعرفه ترجمه ناتی استرالیا
23 آگوست 2020

ترجمه ناتی

به ترجمه ای اطلاق می شود که ممهور به مهر مترجم ناتی استرالیا باشد.

مترجم ناتی

مترجم ناتی شخصی می باشد که در آزمون ناتی استرالیا پذیرفته شده است و دارای مهر ناتی می باشد.

مزیت ترجمه ناتی استرالیا

ترجمه ناتی نسبت به ترجمه رسمی دارای مزیت های زیر می باشد:

  • انجام ترجمه ناتی مدارک در کوتاهترین زمان ممکن زیرا نیازی به دریافت تاییدیه از مراجع دیگر نمی باشد.
  • انجام ترجمه ناتی از روی اسکن مدارک بون نیاز به مراجعه حضوری.

تعرفه ترجمه ناتی مدارک

هزینه ترجمه با مهر ناتی استرالیا

دارالترجمه ناتی حامی اکسیر

 هزینه مهر ناتی در قیمت های مندرج در جدول ذیل محاسبه شده است و در نتیجه قیمت های جدول نهایی می باشند و هزینه دیگری به آنها اضافه نمی شود (البته بجز هزینه اسکن در صورت درخواست اسکن از سوی مشتری).

*دارالترجمه آماده است بنا به درخواست مشتریان عزیز، اسکن ترجمه ها را مطابق با استاندارد های استرالیا تهیه و در اختیار ایشان قرار دهد هزینه اسکن هر صفحه 1000 تومان می باشد.

*به منظور احتراز از ابتلا به کرونا، مشتریان محترم می توانند اسکن مدارک را با دستگاه اسکنر با dpi 300  یا بالاتر بصورت jpg تهیه نموده و به آدرس naatieksir@gmail.com ایمیل نمایید و اسکن ترجمه ها را تحویل بگیرند. (هزینه اسکن به نحو فوق الذکر محاسبه و دریافت می شود.)

*هزینه نسخه مجدد در زمان سفارش نسخه اول 25% هزینه ترجمه (بعلاوه هزینه مهر ناتی) و برای مراجعات بعدی (تا یکسال از دریافت نسخه اول) 75% هزینه ترجمه (بعلاوه هزینه مهر ناتی) می باشد و برای مراجعات پس از یکسال، نسخه جدید محسوب می شود.

*زمان تحویل، با توجه به شرایط کرونا و همچنین تعداد مدارک مشتریان محترم، بین 3 روز الی 6 روز می باشد. تحویل ترجمه ناتی یک یا دو مدرک، معمولا دو روزه می باشد.

هزینه ترجمه مدارک با مهر مترجم ناتی استرالیا در جدول ذیل ارائه شده است. قیمت های مندرج در جدول ذیل مطابق با آخرین نرخنامه سال 1400 اداره امور اسناد و مترجمان رسمی قوه قضائیه می باشد.

قیمت های مندرج در جدول به هزار تومان است.

هزینه های ترجمه مدارک (مندرج در جدول ذیل در ستون هزینه ترجمه، با در نظر گرفتن نرخ نامه قوه قضائیه و با احتساب 10 الی 20 درصد تخفیف می باشد).

کپی سیاه و سفید مدارک به ترجمه الحاق می شود، کپی رنگی در صورت درخواست مشتری به ازای هر صفحه 3000 تومان تهیه و الحاق می شود.

هزینه ارسال با پست (در صورت لزوم) 35 الی 45 هزار تومان می باشد (این هزینه شامل ارسال به واحد پستی، هزینه پاکت و پست پیشتاز معمولی می باشد).

 

در صورت تمایل به ترجمه رسمی مدارک با تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه می توانید روی لینک ذیل کلیک نمایید.

تعرفه ترجمه رسمی با تاییدات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *