ترجمه اسناد و مدارک
14 فوریه 2018
قیمت مهر ناتی
18 فوریه 2018
نرخ ترجمه ناتی

نرخ ترجمه ناتی

فرمولی که برای محاسبه نرخ ترجمه ناتی مورد استفاده قرار می گیرد خود متشکل از دو قسمت است: نرخ نامه اداره کل امور اسناد و مترجمان رسمی که مربوط به هزینه خود ترجمه است و در میان دفاتر ناتی ثابت و یکسان است و نرخ مهر ناتی که بین دفاتر مختلف متغیر است. نرخ ترجمه ناتی در دارالترجمه ناتی اکسیر که یکی از دفاتر تخصصی و قدیمی ترجمه ناتی است نیز طبق فرمول بالا محاسبه می شود. بطور مثال نرخ ترجمه شناسنامه شخص مجرد 25 هزار تومان می باشد و در صورتی که متقاضی ترجمه ناتی شناسنامه خود را بخواهد به مبلغ 25 هزار تومان نرخ مهر ناتی نیز اضافه می شود و هزینه نهایی استخراج می شود.

دارالترجمه ناتی اکسیر به تمامی افراد ایرانی که مقیم ایران هستند یا در خارج از کشور اقامت دارند خدمات ترجمه ناتی را ارائه می دهد. ترجمه ناتی برای متقضیان شهرستانی نیز بسهولت انجام می پذیرد. شایان ذکر است که بسیاری از ایرانیان مقیم استرالیا برای برخورداری از خدمات ترجمه به دارالترجمه ناتی اکسیر مراجعه می نمایند چرا که نرخ ترجمه ناتی در استرالیا بسیار بالاست. بطور مثال، ترجمه شناسنامه با مهر ناتی که چیزی در حدود 50 هزار تومان در ایران تمام می شود در استرالیا حدودا 15 دلار می باشد و با احتساب حتی 12000 تومان به ازای هر دلار، هزینه ترجمه به مراتب بالاتر است.

افرادی که قصد سفر به استرالیا و نیوزلند را برای ملاقات اقوام خویش دارد و به اصطلاح برای “ویزیت” اقوام خویش عازم این دو کشور هستند تنها نیازمند اسکن ترجمه ناتی مدارک خویش می باشند. دارالترجمه ناتی اکسیر مدارک این افراد را پس از ترجمه طبق شرایط و ضوابط اداره مهاجرت استرالیا اسکن می نماید و در اختیار آنها قرار می دهد. متقاضیان شهرستانی نیز که امکان آمدن به تهران را ندارند و از طرفی نمی خواهند مدارک خود را با پست ارسال نمایند می توانند اسکن مدارک خود را با واتساپ برای دارالترجمه ناتی اکسیر ارسال نمایند تا ترجمه ناتی مدارک آنها توسط ناتی اکسیر صورت گرفته و پی دی اف ترجمه در اختیار آنها قرار گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر دارالترجمه ناتی اکسیر (44287904 و 44287851) تماس گرفته یا از طریق 09126054496 با واتساپ با ما در تماس باشید.

دارالترجمه ناتی اکسیر ارائه دهنده خدمات ناتی باکیفیت و قیمت مناسب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *