نرخ ترجمه ناتی
نرخ ترجمه ناتی
18 فوریه 2018
نرخ مهر ناتی
18 فوریه 2018

قیمت مهر ناتی

افرادی که قصد تحصیل، اقامت یا اشتغال در استرالیا و نیوزلند را دارند نیز همچون سایرین نیازمند ترجمه و تایید مدارک خویش می باشند با این تفاوت که این افراد  غیر از ترجمه رسمی با تاییدات دادگستری و امور خارجه گزینه ی دیگری نیز پیش روی خود دارند و آن ترجمه ناتی می باشد.

ناتی یک شرکت استرالیایی است که نه دولت محلی استرالیا آن را تاسیس و راه اندازی نموده اند. ناتی به متقاضیان ترجمه از سراسر نقاط جهان در اکثر زبان های زنده دنیا پس از گرفتن آزمون و قبولی ایشان در آزمون مهر ناتی اعطا می نماید و مترجم ناتی می تواند با مهر ناتی ارسال شده از سوی ناتی به فعالیت بپردازد.

قیمت مهر ناتی در ایران متغیر است و بسته به دفتر ارائه دهنده خدمات ناتی تفاوت می کند. قیمت مهر ناتی بین 20000 تومان تا 35000 تومان به ازای هر سربرگ تغییر می نماید. مشتریان ناتی نیز می توانند با مراجعه به وب سایت های دفاتر مذکور یا تماس با این دفاتر از قیمت مهر ناتی مطلع شوند. دارالترجمه ناتی اکسیر یکی از دفاتر ترجمه ناتی قدیمی و تخصصی است که  خدمات ناتی را به مقتضیان ارائه می دهد. دارالترجمه ناتی اکسیر در راستای ارائه خدمات باکیفیت و در عین حال قیمت پایین به مشتریان خود به منظور کاستن از بار هزینه های مربوط به تحصیل، اقامت یا اشتغال در استرالیا و نیوزلند قیمت مهر ناتی را بسیار مناسب دریافت می نماید. شما متقاضی محترم برای کسب اطلاع بیشتر در این خصوص می توانید به وب سایت دارالترجمه ناتی اکسیر مراجعه یا با شماره تماس های این دفتر (44287904 و 44287851) تماس حاصل نمایید یا به شماره 09126054496 تلگرام بدهید تا در اسرع وقت به پیام شما پاسخ داده شود.

ترجمه ناتی باکیفیت و قیمت پایین را با دارالترجمه ناتی اکسیر تجربه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *