ترجمه رسمی و فوری
12 می 2020
دارالترجمه رسمی معتبر در تهران کجاست؟
12 می 2020

دارالترجمه رسمی کجاست؟

دارالترجمه رسمی که چند صباحی است دفتر ترجمه رسمی نامیده می شود نهادی است که بر اساس مجوز صادره از سوی قوه قضائیه برای مترجم رسمی تاسیس می گردد تا ترجمه مدارک و اسناد را صورت دهد.

مترجم مسئول هر دارالترجمه رسمی دارای مجوز از سوی قوه قضائیه می باشد. انواع خدمات اعم از ترجمه متن،ترجمه شفاهی، فیلم و کنفرانس در دارالترجمه رسمی انجام می گیرد.

روال کار دارالترجمه رسمی تا حدودی مشابه دفتر اسناد رسمی می باشد و صرفا اشخاصی که دارای پروانه می باشند، مجوز تاسیس دارند.

مشخصات دارالترجمه رسمی

دارالترجمه رسمی دارای تابلو مشخص و تحت نظارت اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی می باشد. خدمات ارائه شده در دارالترجمه رسمی دارای تعرفه مشخص هستند.

دارالترجمه رسمی حامی اکسیر با شماره 1081 در غرب تهران همراه با تیم مترجمین مجرب رسمی و تخصصی خود در سراسر ایران و جهان قادر است در سریع ترین و کوتاه ترین زمان ممکن، انواع ترجمه تخصصی و دانشجویی، رسمی و غیر رسمی را به صورت حضوری و آنلاین جهت رفاه حال متقاضیان ارائه نماید.

دارالترجمه رسمی حامی اکسیر جهت حفظ سلامت در شرایط شیوع ویروس کرونا و کوتاه کردن مسیر رفت و آمد متقاضیان حقیقی و حقوقی، دارای پیک رایگان جهت ارائه خدمات می باشد.

در دارالترجمه رسمی حامی اکسیر، ترجمه مدارک توسط مترجم رسمی قوه قضائیه بر روی سربرگ رسمی دارالترجمه انجام و در صورت لزوم تاییدات قوه قضائیه و وزارت امور خارجه در کوتاه ترین زمان ممکن اخذ می گردد.

در دارالترجمه رسمی حامی اکسیر شما می توانید پس از ارائه مدارک و تا زمان مقرر تحویل، به صورت آنلاین از طریق پیامک، واتس اپ، ایمیل و سایت دارالترجمه در روند انجام کار خود قرار بگیرید.

هرگونه پرسش و ابهام که در روند کار پیش آید، کارشناسان مجرب دارالترجمه رسمی حامی اکسیر پاسخگوی شما خواهند بود.

نکته مهم

متقاضیان گرامی باید توجه داشته باشند که ارسال تصویر مدارک صرفا جهت شروع ترجمه و صرفه جویی در وقت شما می باشد و برای امضا و اخذ تاییدات مورد نیاز، ارسال اصل مدارک به دارالترجمه رسمی الزامی است.

دارالترجمه رسمی حامی اکسیر این امکان را برای شما فراهم کرده است که پیش از ممهور شدن ترجمه، پیش نویس آن را جهت جلوگیری از هرگونه اشتباه احتمالی مطالعه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *