دارالترجمه رسمی معتبر در تهران کجاست؟
12 می 2020
ترجمه مدارک برای سفارت استرالیا
16 می 2020

دارالترجمه رسمی در غرب تهران

دارالترجمه رسمی حامی اکسیر 1081 در غرب تهران، اسناد و مدارک اشخاص حقیقی و حقوقی را در سریع ترین زمان ممکن با اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و مابقی تاییدات لازم، خدمت شما عزیزان ارائه می دهد.

خدمات ارائه شده در دارالترجمه رسمی در غرب تهران شامل ترجمه رسمی و غیر رسمی، ترجمه شفاهی، ترجمه شناسنامه، ترجمه کارت ملی و ترجمه اسناد و مدارک و… می باشد.

اگر در غرب تهران هستید و به دنبال دارالترجمه معتبر و رسمی می باشد، دارالترجمه رسمی حامی اکسیر 1081 در غرب تهران به صورت حضوری و آنلاین در 24 ساعته شبانه روز در خدمت شما عزیزان می باشد.

دارالترجمه رسمی حامی اکسیر در غرب تهران همواره به دنبال جلب رضایتمندی و ارائه بالاترین کیفیت در امور ترجمه به شما عزیزان می باشد.

دارالترجمه حامی اکسیر با بهترین تیم متخصص در امور ترجمه و با مناسب ترین قیمت ها در خدمت شما عزیزان می باشد.

هر دارالترجمه ای را نمی توان جزو دارالترجمه های رسمی محسوب کرد، باید دارای تاییدیه های لازم قانونی باشد.

این دارالترجمه رسمی در غرب تهران ترجمه های شما را به زبان های مختلف انجام می دهد، توجه کنید که هر ترجمه ای با فرمت و روی سربرگ و با مهر دارالترجمه، رسمی نمی باشد و این مهر و سربرگ فقط نشان دهنده این است که ترجمه در یک دارالترجمه رسمی انجام شده است و اعتبار دیگری ندارد.

دارالترجمه رسمی حامی اکسیر جهت حفظ سلامت در شرایط شیوع ویروس کرونا و کوتاه کردن مسیر رفت و آمد متقاضیان حقیقی و حقوقی، دارای پیک رایگان جهت ارائه خدمات می باشد.

در دارالترجمه رسمی حامی اکسیر، ترجمه مدارک توسط مترجم رسمی قوه قضائیه بر روی سربرگ رسمی دارالترجمه انجام و در صورت لزوم تاییدات قوه قضائیه و وزارت امور خارجه در کوتاه ترین زمان ممکن اخذ می گردد.

نکته مهم

متقاضیان گرامی باید توجه داشته باشند که ارسال تصویر مدارک صرفا جهت شروع ترجمه و صرفه جویی در وقت شما می باشد و برای امضا و اخذ تاییدات مورد نیاز، ارسال اصل مدارک به دارالترجمه رسمی الزامی است.

دارالترجمه رسمی حامی اکسیر این امکان را برای شما فراهم کرده است که پیش از ممهور شدن ترجمه، پیش نویس آن را جهت جلوگیری از هرگونه اشتباه احتمالی مطالعه نمایید.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *