ترجمه شفاهی ترجمه همزمان
11 ژانویه 2019
ترجمه ناتی
26 فوریه 2019

بسیاری از افراد تمایل دارند برای کاستن از زمان تلف شده خود در ترافیک امور اداری و شخصی خود را در نزدیکی محل زندگی یا محل کار خود انجام دهند که البته عملی بسیار معقول و منطقی می باشد.

ترجمه از آن دسته خدماتی است که مورد نیاز هر فردی نیست و عمدتا  تنها کسانی که دانشجو هستند یا قصد سفر به کشور های دیگر را خواه به منظور تحصیل، اقامت، درمان یا اشتغال دارند نیازمند خدمات ترجمه رسمی و غیررسمی هستند. اگر ساکن غرب تهران هستید

آدرس دارالترجمه ناتی 

این مژده را به شما می توانیم بدهیم که دارالترجمه رسمی 1081 (اکسیر ترجمه) که در فلکه دوم صادقیه، پایین تر مرکز خرید افق، کوچه تهرانی، پلاک 19، واحد 8، طبقه سوم واقع است خدمات ترجمه رسمی و غیررسمی را در بسیاری از زبان های زنده دنیا ارائه می نماید.

خدمات ترجمه رسمی

بر اساس اظهارات مشتریان و نظر هایی که در گوگل مپ به ثبت رسیده است به جرات می توان گفت که دارالترجمه رسمی اکسیر بهترین و باکیفیت ترین خدمات ترجمه را در منطقه صادقیه ارائه می نماید. در کنار کیفیت بالای ترجمه در دارالترجمه رسمی اکسیر این دفتر قیمت های رقابتی و بطور قابل توجه پایین تری از قیمت هایی که دارالترجمه های دیگر از مشتریان خود دریافت می نمایند درخواست می نماید.

همچنین در دارالترجمه رسمی اکسیر شما نه تنها از خدمات باکیفیت ترجمه و قیمت پایین برخوردار می شوید بلکه خدمات خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت می کنید.

دارالترجمه اکسیر در روبروی پارکینگ عمومی صادقیه واقع است و همین امر موجب گردیده مراجعه کنندگان از فضای پارکینگ استفاده نموده و براحتی به کارهای خود من جمله دریافت ترجمه ها برسند. صادقیه یکی از مناطق مهم اداری و تجاری محسوب می شود و بدلیل اهمیت بالای این میدان دارای دسترسی های متنوع من جمله مترو، تاکسی و بی.آر.تی به نقاط مختلف تهران می باشد. واقع بودن دارالترجمه اکسیر در فلکه دوم صادقیه موجب گشته است مشتریان به راحتی و با هر وسیله ای که ترجیح می دهند سفر نموده و برای تحویل دادن یا گرفتن ترجمه خود را به دارالترجمه اکسیر برسانند. در این دفتر اوج مشتری مداری و رفتار شایسته پرسنل را تجربه خواهید کرد، برخوردی که موجب خواهد شد شما مشتری ثابت و وفادار دارالترجمه اکسیر باقی بمانید.

برای برخورداری از خدمات ترجمه اکسیر هم اکنون با دارالترجمه اکسیر (44287904 و 44287851) تماس حاصل نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *