ترجمه ناتی چقدر اعتبار دارد؟
9 می 2020
ترجمه رسمی 24 ساعته
12 می 2020

دارالترجمه آنلاین و 24 ساعته در ایران

دارالترجمه رسمی حامی اکسیر 1081 با کادری متخصص و مجرب در 7 روز هفته به صورت غیرحضوری در خدمت شما عزیزان می باشد.

جهت سهولت در انجام کار، شما عزیزان می توانید با اسکن و ارسال مدارک مورد نظر خود، از طریق تلگرام، واتس اپ و ایمیل به دارالترجمه رسمی حامی اکسیر دراسرع وقت ترجمه مورد نظر خود را به صورت آنلاین دریافت کنید.

کمتر از چند دقیقه میتوانید سفارش ترجمه خود را بدهید. در دارالترجمه حامی اکسیر انواع ترجمه متون به زبان های انگلیسی، ترکی، فرانسه و…. به صورت آنلاین انجام می گیرد.

مدارک پس از ترجمه، با هماهنگی تیم پشتیبانی خدمت شما و با پیک رایگان ارسال می گردد. توجه فرمایید که برخی مدارک مانند شناسنامه به صورت مستقیم و بدون نیاز به مدارک دیگر قابلیت ترجمه دارند اما برخی مدارک مانند سند ازدواج نیاز به مدارک پشتیبان به عنوان مثال شناسنامه زوجین دارد.

ارائه مشخصات فردی صحیح اعم از نام و نام خانوادگی برای ترجمه پاسپورت بسیار ضروری می باشد.

دارالترجمه آنلاین حامی اکسیر مدارک را پیش از ارسال آنها به صورت کامل و تخصصی بررسی می کند،بررسی دقیق ترجمه پیش از پرینت آن توسط تیم تخصصی صورت می پذیرد و در کلیه امور مربوط به ترجمه، روند کار و پیشرفت آن، به شما عزیزان اطلاع رسانی خواهد شد.

ترجمه آنلاین

بدون نیاز به مراجعه حضوری و با سفارش آنلاین در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید. در صورتی که ترجمه شما نیاز به دریافت تاییدیه های دادگستری، وزارت امور خارجه و… داشته باشد، تیم رسمی آنلاین در اسرع وقت اقدامات لازم را در جهت دریافت تاییدیه ها انجام خواهند داد.

تیم پشتیبانی رسمی آنلاین در تمامی مراحل کار آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

دارالترجمه رسمی آنلاین حامی اکسیر در تلاش است که بهترین و باکیفیت ترین خدمات را در کمترین زمان ممکن به شما ارائه دهد و یک دارالترجمه را به خانه شما در هرجا که هستید، بیاورد.

ترجمه آنلاین انواع اسناد قضایی، حقوقی، دفتری، تحصیلی، متون تخصصی و غیر تخصصی و اخذ تاییدات مورد نیاز، در سریع ترین زمان ممکن برای شما مقدور می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *