ترجمه ناتی تهران
11 دسامبر 2019
ترجمه رسمی ریزنمرات دبیرستان
22 مارس 2020

ترجمه ناتی شیراز 

با سلام خدمت هموطنان شیرازی عزیز.

در این متن به شما عزیزان این مژده را می دهیم که دیگر برای ترجمه ناتی نیازی به حضور در شهر تهران ندارید چرا که مرکز تخصصی ترجمه ناتی اکسیر کمپین ترجمه ناتی شیراز را راه اندازی نموده است.

این کمپین به شما شیرازیان عزیز امکان می دهد با ارسال اسکن باکیفیت مدارک خود به ایمیل دارالترجمه ناتی اکسیر بدون آن که نیازی به ارائه اصل مدارک باشد ترجمه ناتی مدارک مربوطه را دریافت نمایید.

ما کاملا واقف هستیم که مشغله روزانه هموطنان شیرازی و بعد مسافت این شهر با تهران رفت و آمد را بسی دشوار می سازد.

مراجعه از شرق تهران به غرب تهران دغدغه ای بزرگ برای مشتریان تهرانی ما محسوب می شود، چه برسد به مشتریان ترجمه ناتی شیراز.

با در نظر گرفتن این مسائل و نیز به منظور تسریع در امر ترجمه ناتی به این نتیجه رسیدیم که با در راه اندازی کمپین ترجمه ناتی شیراز هموطنان شیرازی را نیز از خدمت ترجمه ناتی ارزان و سریع بهره مند سازیم.

البته اگر شما خواننده عزیز شیرازی به کرات به تهران سفر می کنید می توانید اصل مدارک خود را نیز به دارالترجمه ناتی اکسیر تحویل دهید.

بهرحال به منظور استفاده از کمپین ترجمه ناتی شیراز باید چند نکته را مد نظر قرار دهید:

اول اینکه شما می بایست اسکن مدارک خود را با دستگاه اسکنر (و نه گوشی موبایل یا برنام CamScanner) و با dpi بالا (400 یا بالاتر) تهیه نمایید.

دلیل استفاده از اسکنر با این درجه از dpi آن است که پرینتی که از این اسکنها گرفته می شود نهایتا به ترجمه صورت گرفته اتچ می شود و در صورتی که اسکن ارسالی شما دارای کیفیت پایین باشد، پرینت نهایی که به ترجمه ناتی اتچ می شود کیفیتی پایین خواهد داشت.

پس اصل اول در استفاده از کمپین ترجمه ناتی شیراز اسکن مدارک با dpi ی 400 یا بالاتر است.

نکته دوم این است که اسکن ها حتما باید از طریق ایمیل ما به آدرس naatieksir@gmail.com ارسال شود چرا که ارسال اسکن مدارک به طرق دیگر مانند واتساپ یا تلگرام کیفیت اسکن ها را پایین می آورد که خود باعث پایین آمدن پرینت نهایی می شود.

پس از ایمیل اسکن، شما می بایست با دفتر دارالترجمه تماس بگیرید تا شماره موبایل شما در دایرکتوری دارالترجمه ذخیره شود.

این امر حائز اهمیت است چرا که در تماس های بعدی شما با مرکز ترجمه ناتی اکسیر ما با دیدن نام شما خواهیم دانست شما مشتری قدیمی هستید و این امر را در ارائه خدمات سریعتر لحاظ می نماییم.

بعد از ارائه قیمت به شما و توافق متقابل در خصوص قیمت و زمان، مدارک پس از واریز بیعانه وارد مرحله ترجمه می شوند.

در مرحله بعد درفت ترجمه ها در اختیار شما قرار می گیرد تا آنها را بررسی نمایید.

پس از آنکه بررسی شما به پایان رسید و ترجمه ها مورد تایید شما قرار گرفتند وارد مرحله پرینت و پلمب می شویم.

پس از آماده شدن هاردکپی ترجمه ها، شما می توانید درخواست پست مدارک نمایید. در این صورت مدارک برای شما پست می شود.

اسکن هاردکپی ترجمه ها نیز با درخواست مشتریان عزیز انجام می شود. البته هزینه خدمات پست و  اسکن جدای از هزینه ترجمه ناتی انجام می شود.

خلاصه کلام آنکه سکونت شما در شهر شیراز مانع آن نیست که از خدمات ترجمه ناتی ارزان و آسان محروم بمانید. دارالترجمه ناتی اکسیر با کمپین ترجمه ناتی شیراز در خدمت شماست.

 

هزینه ترجمه ناتی شیراز

باید ذکر کنیم که یکی از مزیت های همکاری با دارالترجمه ناتی اکسیر هزینه پایین و رقابتی ترجمه ناتی در این مجموعه است. افزون بر این مرکز ترجمه ناتی اکسیر بطور دوره ای تخفیفاتی خاص را برای متقاضیان ترجمه ناتی در نظر می گیرد. می توانید با کلیک کردن بر روی  “تعرفه ترجمه” و سپس مراجعه به قسمت ترجمه ناتی از قیمت ترجمه ناتی اطلاع حاصل نمایید.

شما را به داشتن تجربه ای زیبا و دلپسند در ترجمه مدارک خود را مهر ناتی دعوت می نماییم.

ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم (44287904 و 44287851)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *