ترجمه ناتی در میدان فسلطین
17 می 2020
ترجمه ناتی در بهارستان
17 می 2020

 ترجمه ناتی در میدان امام حسین

اگر به دنبال دفتر ترجمه ناتی در میدان امام حسین هستید، دارالترجمه و دفتر ترجمه ناتی اکسیر را به شما پیشنهاد می کنیم.

شما می توانید بدون آنکه زمان زیادی را صرف رفت و آمد در ترافیک سنگین تهران نمایید و به دفعات شخصا در دارالترجمه حضور بیابید، به یکی از دو روش ذیل عمل نمایید:

روش اول:

اگر به منظور احتراز از ترافیک تهران و صرفه جویی در زمان خود، به هیچ عنوان قصد حضور در دارالترجمه را ندارید، لطفا با یک دستگاه اسکنر (و نه برنامه CamScanner) اسکن با کیفیت تمامی صفحات مدارک خود را با رزولوشن 400 dpi بصورت jpg تهیه نمایید و سپس تمامی اسکن ها را به آدرس naatieksir@gmail.com ایمیل نمایید. هر چند همکاران ما بطور پیوسته ایمیل دفتر را بازبینی می نمایند ولی اگر جواب ایمیل خود را ظرف یکساعت دریافت ننمایید  بهتر است با شماره های 44287904 و 44287851 تماس حاصل نمایید. همکاران ما در اسرع وقت قیمت ترجمه را به شما اعلام نموده و قبض برای شما صادر می نمایند تا روند ترجمه مدارک شما آغاز گردد. با آماده شدن ترجمه ها و قبل از پرینت و مهر آنها، درفت ترجمه ها برای شما ارسال می گردد تا ترجمه های صورت گرفته را بررسی نمایید و نظر خود را اعلام کنید. ارسال درفت برای متقاضی به متقاضی در خصوص کیفیت ترجمه صورت گرفته اطمینان خاطر می دهد. پس از اینکه ترجمه ها به مهر ناتی ممهور و آماده تحویل شدند، همکاران ما هماهنگی لازم را با شما در خصوص تحویل ترجمه ها صورت داده و هاردکپی ترجمه ها را خدمت شما پیک می نمایند.

روش دوم:

اگر تمایل دارید خودتان برای تحویل گرفتن ترجمه ها شخصا در دارالترجمه حضور بهم رسانید، لطفا عکس مدارک خود را با نرم افزار CamScanner تهیه نموده و از طریق واتساپ برای دارالترجمه ارسال نمایید. همکاران ما در دارالترجمه با دریافت عکس های ارسالی با واتساپ، برای شما قبض صادر نموده و پس از پرداخت بیعانه، ترجمه شما را در نوبت ترجمه قرار می دهند. پس از آماده شدن درفت نهایی ترجمه ها، این درفت ها برای شما ارسال می شوند. بعد از تائید درفت ترجمه ها از سوی شما متقاضی عزیز، روز و ساعتی با مترجم ناتی و همچنین شما هماهنگ می شود تا در زمان معین شده در دفتر حضور بیابید و مدارک خود را به دفتر ارائه نمایید تا همکاران ما به سرعت کپی مدارک  شما را برای برابر اصل شدن توسط مترجم ناتی و سپس اتچ شدن به اصل ترجمه تهیه نمایند. شما می توانید در دفتر حضور داشته باشید تا هاردکپی نهایی ترجمه خدمت شما تحویل داده شود. در این روش یعنی روش دوم، متقاضی فقط یکبار آنهم صرفا برای تحویل گرفتن هاردکپی ترجمه های نهایی در دارالترجمه حاضر می شود. یکی از مزیت های این روش آن است که متقاضی می تواند شخصا مترجم ناتی را که برای مهر زدن ترجمه های وی در دفتر حاضر گشته است ملاقات نماید.

دارالترجمه ناتی اکسیر همچنین به منظور رفاه حال شما متقاضیان عزیز و با درخواست شما اسکن ترجمه های صورت گرفته را تهیه و در اختیار شما قرار می دهد.

خرسند هستیم که به اطلاع شما خواننده عزیز برسانیم که شما هر کدام از دو روش فوق را که انتخاب نمایید گروه مترجمین اکسیر تمام تلاش خود را صورت خواهند داد  تا ترجمه های شما در بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین مدت و بدون کوچک ترین دشواری و خلل تحویل شما گردد.

برای دریافت قیمت و ثبت سفارش خود می توانید هم اکنون با شماره های 44287904 و 44287851 و 09126054496 تماس حاصل نمایید.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *