ترجمه ناتی اصفهان
28 مارس 2020
ترجمه ناتی زاهدان
28 مارس 2020

ترجمه ناتی بوشهر 

با سلام خدمت هموطنان بوشهری عزیز.

در این متن به شما عزیزان این مژده را می دهیم که دیگر برای ترجمه ناتی نیازی به حضور در شهر تهران ندارید چرا که مرکز تخصصی ترجمه ناتی اکسیر کمپین ترجمه ناتی بوشهر را راه اندازی نموده است.

این کمپین به شما اهالی بوشهر عزیز امکان می دهد با ارسال اسکن باکیفیت مدارک خود به ایمیل دارالترجمه ناتی اکسیر بدون آن که نیازی به ارائه اصل مدارک باشد ترجمه ناتی مدارک مربوطه را دریافت نمایید.

ما کاملا واقف هستیم که مشغله روزانه هموطنان بوشهری و بعد مسافت این شهر با تهران رفت و آمد را بسی دشوار می سازد.

مراجعه از شرق تهران به غرب تهران دغدغه ای بزرگ برای مشتریان تهرانی ما محسوب می شود، چه برسد به مشتریان ترجمه ناتی بوشهر.

با در نظر گرفتن این مسائل و نیز به منظور تسریع در امر ترجمه ناتی به این نتیجه رسیدیم که با در راه اندازی کمپین ترجمه ناتی بوشهر هموطنان بوشهری را نیز از خدمت ترجمه ناتی باکیفیت و سریع بهره مند سازیم.

البته اگر شما خواننده عزیز بوشهری به کرات به تهران سفر می کنید می توانید اصل مدارک خود را نیز به دارالترجمه ناتی اکسیر تحویل دهید.

بهرحال به منظور استفاده از کمپین ترجمه ناتی بوشهر باید چند نکته را مد نظر قرار دهید:

اول اینکه شما می بایست اسکن مدارک خود را با دستگاه اسکنر و با dpi 400 یا بالاتر (و نه گوشی موبایل یا برنامه CamScanner) تهیه نمائید.

دلیل استفاده از اسکنر با این درجه از dpi آن است که پرینتی که از این اسکنها گرفته می شود نهایتا به ترجمه صورت گرفته اتچ می شود و در صورتی که اسکن ارسالی شما دارای کیفیت پایین باشد، پرینت نهایی که به ترجمه ناتی اتچ می شود کیفیتی پایین خواهد داشت.

پس اصل اول در استفاده از کمپین ترجمه ناتی بوشهر اسکن مدارک با dpi ی 400 یا بالاتر است. اسکن ها را بصورت فایل پی دی اف تهیه نمائید.

نکته دوم این است که اسکن ها حتما باید از طریق ایمیل ما به آدرس naatieksir@gmail.com  ارسال شود چرا که ارسال اسکن مدارک به طرق دیگر مانند واتساپ یا تلگرام کیفیت اسکن ها را پایین می آورد که خود باعث پایین آمدن پرینت نهایی می شود.

پس از ایمیل اسکن، شما می بایست با دفتر دارالترجمه تماس بگیرید تا شماره موبایل شما در CRM دارالترجمه ذخیره شود.

این امر حائز اهمیت است چرا که در تماس های بعدی شما با مرکز ترجمه ناتی اکسیر ما با دیدن نام شما خواهیم دانست شما مشتری قدیمی هستید و این امر را در ارائه خدمات سریعتر لحاظ می نماییم.

بعد از ارائه قیمت به شما و توافق متقابل در خصوص قیمت و زمان، مدارک پس از واریز بیعانه وارد مرحله ترجمه می شوند.

در مرحله بعد درفت ترجمه ها در اختیار شما قرار می گیرد تا آنها را بررسی نمایید.

پس از آنکه بررسی شما به پایان رسید و ترجمه ها مورد تایید شما قرار گرفتند وارد مرحله پرینت و پلمب می شویم.

پس از آماده شدن هاردکپی ترجمه ها، شما می توانید درخواست پست مدارک نمایید. در این صورت مدارک برای شما پست می شود.

اسکن هاردکپی ترجمه ها نیز با درخواست مشتریان عزیز انجام می شود. البته هزینه خدمات پست و  اسکن جدای از هزینه ترجمه ناتی انجام می شود.

خلاصه کلام آنکه سکونت شما در شهر بوشهر مانع آن نیست که از خدمات ترجمه ناتی باکیفیت و سریع محروم بمانید. دارالترجمه ناتی اکسیر با کمپین ترجمه ناتی بوشهر در خدمت شماست.

هزینه ترجمه ناتی بوشهر

باید ذکر کنیم که یکی از مزیت های همکاری با دارالترجمه ناتی اکسیر کیفیت بالای ترجمه و تحویل سریع آن است. ما در دارالترجمه ناتی اکسیر به اهمیتی که ترجمه مدارک در سرنوشت پرونده مهاجرتی یا تحصیلی شما دارد واقف هستیم. لذا از تیمی متشکل از مترجمان حرفه ای و مجرب بهره می جوئیم و ترجمه ای باکیفیت و بی غلط به شما مشتری عزیز ارائه می دهیم. شما می توانید با مراجعه به قسمت reviews گوگل مپ دارالترجمه ناتی از تجربه مشتریان قبلی درباره خدمات ترجمه دارالترجمه اکسیر و کیفیت آن مطلع شوید. شما مشتری جدید نیز می توانید با خیال راحت ترجمه مدارک را به دارالترجمه ناتی اکسیر بسپارید. برای کسب اطلاع از هزینه ترجمه ناتی با ما تماس حاصل نمائید.

شما را هم اکنون به کسب تجربه ای زیبا و دلپسند در ترجمه مدارک خود را مهر ناتی دعوت می نماییم.

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. (44287904 و 44287851)

شما مشتری عزیز همچنین میتوانید از طریق واتساپ (09126054496) بصورت 24 ساعته با ما در تماس باشید. ما در اسرع وقت پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهیم بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *