دارالترجمه رسمی در غرب تهران
12 می 2020
دارالترجمه ناتی در بلوار فردوس شرق
16 می 2020

ترجمه مدارک برای سفارت استرالیا

اگر قصد مهاجرت به استرالیا دارید خواه به منظور تحصیل یا اشتغال بکار، یکی از گام های اصلی که باید در این زمینه بردارید ترجمه مدارک تان است.

ترجمه مدارک برای سفارت استرالیا می بایست توسط مترجم ناتی صورت گیرد.

البته باید این را نیز بیفزاییم که در برخی مواقع مراجع استرالیایی ترجمه با مهر مترجم را نیز قبول می نمایند.

ترجمه ناتی یا همان ترجمه ای که توسط مترجم ناتی صورت میگیرد معمولا برای مدارک و اسناد واجد اهمیت بیشتر انجام می شود مثلا مدارک متقاضی اصلی.

و مدارک همراهان با مهر مترجم رسمی انجام می شود.

دلیل آن است که ترجمه با مهر مترجم رسمی (و البته بدون تاییدات دادگستری و خارجه) ارزان تر از ترجمه با مهر ناتی در می آید.

بهمین دلیل نیز متقاضیانی که هزینه ترجمه بر آنها بسیار مهم است ترجیح می دهند ترجمه مدارک ثانویه خود را ناتی انجام ندهند.

ولی همواره باید بخاطر داشت که برخی مراجع استرالیایی همواره ترجمه ناتی مترجمین ناتی خود را ترجیح می دهند و قبول دارند و در صورت ارائه ترجمه با مهر مترجم، از متقاضی درخواست می نمایند ترجمه با مهر ناتی ارائه نماید.

دلیل دیگری ترجمه مدارک برای سفارت استرالیا آنهم بصورت ناتی ، عدم وجود سخت گیری هایی است که بر سر راه ترجمه رسمی وجود دارد.

حداقل شرط لازم برای ترجمه رسمی یک مدرک ارائه اصل آن است در صورتی که در ترجمه ناتی، شما حتی الزامی به ارائه اصل مدرک ندارید زیرا وظیفه مترجم ناتی صرفا ترجمه مدرکی است که شما ارائه می کنید و نه احراز اصالت مدرک شما.

هستند مشتریانی که مدرک خود را گم کرده اند و دیگر نمی توانند اصل آن یا نسخه المثنی آن را تهیه نمایند و لذا دیگر نمی توانند با ترجمه رسمی آن مدرک از فواید حاصله آن مدرک بهره جویند و این مشکلی حائز اهمیت است.

ترجمه مدارک برای سفارت استرالیا آنهم بصورت ترجمه ناتی علاوه بر هزینه کمتر ، سریع بیشتر در ترجمه، سهل گیری بیشتر در خصوص قوانین دست و پا گیر و بسیاری مزیت های دیگر را بهمراه دارد.

برای ترجمه مدارک برای سفارت استرالیا با ما تماس حاصل نمایید.

دارالترجمه ناتی اکسیر 44287904 و 44287851

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *