ترجمه رسمی مدارک دانشجویی
27 مارس 2020
ترجمه رسمی دانشنامه
27 مارس 2020

ترجمه رسمی فوری دانشنامه

اگر نیازمند ترجمه رسمی فوری دانشنامه خود هستید دارالترجمه ای که می بایست بدان مراجعه نمایید دارالترجمه رسمی حامی اکسیر، واقع در آریاشهر، می باشد.

در راستای گشودن کار متقاضیانی که بصورت ضرب الاجلی نیازمند ترجمه رسمی دانشنامه خود هستند دارالترجمه رسمی حامی اکسیر این امکان را فراهم آورده تا متقاضی ترجمه، اسکن دانشنامه خود را به واتساپ دارالترجمه (09126054496) ارسال نماید تا ترجمه رسمی فوری دانشنامه وی صورت گیرد.

البته متقاضی می بایست ظرف دو تا سه ساعت اصل دانشنامه خود را به دارالترجمه ارائه نماید تا مترجم رسمی دارالترجمه پس از احراز اصالت دانشنامه، نسبت به پرینت ترجمه بر روی سربرگ قوه قضائیه اقدام نماید.

در صورتی که ترجمه رسمی فوری دانشنامه خود را با تائیدات دادگستری و امور خارجه می خواهید حتما باید موارد ذیل را تامین نمایید:

(الف) اگر دانشنامه شما برای دانشگاه آزاد باشد، دانشنامه می بایست دارای هولوگرام دانشگاه باشد.

(ب) اگر دانشنامه شما برای دانشگاه های زیرمجموعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باشد، می بایست تائیدیه وزارت علوم را از سایت وزارت علوم (سجاد) دریافت نمایید.

(ج) اگر دانشنامه شما برای دانشگاه های زیرمجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باشد، می بایست تائیدیه وزارت بهداشت را دریافت نمایید.

در صورت نیاز به ترجمه رسمی فوری دانشنامه خود می توانید با شماره های دفتر (44287904 و 44287851) هماهنگی های لازم را صورت دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *