ترجمه فوری ناتی
ترجمه فوری ناتی
24 جولای 2018
تعرفه ترجمه ناتی برای آذر 97
18 نوامبر 2018
ترجمه رسمی مدارک و اسناد

ترجمه رسمی مدارک و اسناد

ترجمه رسمی مدارک و اسناد

ترجمه رسمی اسناد و مدارک – ترجمه اسناد و مدارک – ترجمه رسمی آلمانی – ترجمه رسمی ترکی استانبولی – ترجمه رسمی انگلیسی – ترجمه رسمی عربی – ترجمه رسمی فرانسه – ترجمه رسمی روسی

می توان گفت که ترجمه رسمی اسناد و مدارک اولین گامی است که متقاضیان مسافرت به کشور های خارجی یا تحصیل و اقامت در چنین کشور هایی باید بردارند. ترجمه رسمی اسناد و مدارک توسط مترجم رسمی قوه قضائیه و بر روی سربرگ های مخصوص قوه قضائیه صورت می گیرد و در صورت نیاز به تایید دادگستری و امور خارجه نیز می رسد.

ترجمه رسمی اسناد و مدارک نیازمند شرایط و ضوابطی است که دستور العمل اداره کل امور اسناد و مترجمان قوه قضائیه آنها را تعیین می نماید. بر اساس این دستور العمل، ترجمه رسمی اسناد و مدارک و تاییدات آنها مستلزم احراز برخی شرایط و نیز تأمین برخی مدارک است. بطور مثال، سند ازدواج برای اینکه ترجمه رسمی شود باید همراه با شناسنامه احد زوجین به دارالترجمه یا دفتر رسمی ترجمه ارائه گردد و بدون ارائه شناسنامه احد زوجین ترجمه رسمی سند ازدواج انجام نمی شود.

مدت زمان لازم برای ترجمه رسمی اسناد و مدارک معمولا سه الی چهار روز کاری می باشد. قیمت ترجمه رسمی اسناد و مدارک نیز با توجه به تعرفه اداره کل اسناد و امور مترجمان قوه قضائیه تعیین می گردد. قیمت ترجمه رسمی اسناد و مدارک متشکل از سه بخش است: تعرفه ترجمه ، هزینه خدمات دفتری و هزینه تاییدات دادگستری و امور خارجه. هزینه ترجمه رسمی اسناد و مدارک بسته به نوع مدرک متفاوت است. برای اطلاع از هزینه ترجمه رسمی اسناد و مدارک می توانید به وب سایت دارالترجمه ناتی اکسیر مراجعه نموده و از طریق لینک ترجمه رسمی اسناد و مدارک اطلاعات مورد نظر خویش را کسب نمایید.

ترجمه رسمی اسناد و مدارک در این دارالترجمه به زبان های مختلف من جمله انگلیسی، روسی، عربی، ترکی استانبولی، آلمانی و فرانسه صورت می گیرد و همچنین ترجمه رسمی اسناد و مدارکی که به زبان های فوق الذکر می باشد پس از ممهور شدن به مهر سفارت و وزارت امور خارجه،  به زبان فارسی صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ترجمه رسمی اسناد و مدارک با دفتر دارالترجمه ناتی اکسیر تماس حاصل نمایید. مسئولین دفتر پاسخگوی تمامی سوالات شما درباره ترجمه رسمی اسناد و مدارک خواهند بود.

تجربه ای دلپذیر در زمینه ترجمه رسمی اسناد و مدارک ، با دارالترجمه ناتی اکسیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *