ترجمه رسمی مدارک و اسناد
ترجمه رسمی مدارک و اسناد
24 جولای 2018
مهر ناتی
ترجمه فوری با مهر ناتی در دارالترجمه ناتی اکسیر
25 نوامبر 2018

ترجمه اسناد و مدارک

ترجمه اسناد و مدارک – ترجمه رسمی اسناد و مدارک – ترجمه رسمی آلمانی – ترجمه رسمی روسی – ترجمه رسمی انگلیسی – ترجمه رسمی ترکی استانبولی – ترجمه رسمی فرانسه – ترجمه رسمی عربی

افرادی که به قصد تفریح ، اقامت یا تحصیل عازم کشور های خارجی می باشند بایستی اقدام به ترجمه اسناد و مدارک خود نمایند. ترجمه اسناد و مدارک بدین معناست که مترجم رسمی قوه قضائیه اسناد و مدارک متقاضی را ترجمه نموده و روی سربرگ مخصوص قوه قضائیه پرینت می گیرد و سپس امضاء و مهر معرفی شده ی خود را بر روی پرینت ترجمه اسناد و مدارک درج می نماید.

مدت زمان لازم برای ترجمه اسناد و مدارک

ترجمه اسناد و مدارک روندی 4 الی 5 روزه دارد و متقاضی برای شروع این روند ابتدا اصل اسناد و مدارک خود را به دارالترجمه ناتی اکسیر تحویل نماید. در قسمت پذیرش ابتدا بررسی می شود که آیا اصول ارائه شده دارای شرایط و ضوابط لازم برای ترجمه رسمی و تایید دادگستری و امور خارجه هستند یا خیر. در صورت مثبت بودن پاسخ، ترجمه آغاز می شود و در غیر اینصورت راهنمایی لازم به متقاضی داده می شود تا نسبت به تأمین شرایط و ضوابط لازم اقدام نماید.

آیا تمامی اسناد و مدارک قابلیت ترجمه رسمی دارند؟

برخی از اسناد و مدارک قابل ترجمه رسمی نیستند. برای اطلاع یافتن از اسناد و مدارکی که می توان آنها را ترجمه رسمی و تایید نمود با دفتر دارالترجمه ناتی اکسیر تماس حاصل نمایید.

خدمت ترجمه اسناد و مدارک در دارالترجمه ناتی اکسیر

ترجمه اسناد و مدارک در دارالترجمه ناتی اکسیر در اسرع وقت و با بالاترین دقت و کیفیت صورت می گیرد. دارالترجمه ناتی اکسیر با در اختیار داشتن گروهی از مترجمین رسمی و غیررسمی قادر است ترجمه اسناد و مدارک شما را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین میزان کیفیت و عاری از هر گونه خطا و اشتباه به شما متقاضی عزیز تحویل دهد. ترجمه اسناد و مدارک خود را به دارالترجمه ناتی اکسیر بسپارید. تجربه ای دلپذیر در ترجمه اسناد و مدارک با دارالترجمه ناتی اکسیر.

ما اسناد و مدارک شما را به زبان های مختلف از جمله انگلیسی، ترکی استانبولی، روسی، عربی، آلمانی و فرانسه ترجمه می کنیم. در دارالترجمه ناتی اکسیر ترجمه اسناد و مدارک شما از زبان های مختلف فوق الذکر به زبان فارسی در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد. ترجمه اسناد و مدارک اولین قدم در مسیر مسافرت توریستی، اقامت و تحصیل در کشورهای خارجی می باشد و ما به شما پیشنهاد می کنیم اولین قدم را با دارالترجمه ناتی اکسیر بردارید.

دارالترجمه ناتی اکسیر مسیر ترجمه اسناد و مدارک را برای شما هموار می سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *