ترجمه ناتی ارومیه
24 مارس 2020
ترجمه رسمی ارزان مدارک دانشگاهی
26 مارس 2020

تخفیف ترجمه رسمی برای مدارک دانشگاهی

بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی در پی تحقیقات خود به این نتیجه می رسند که یکی از راه های اخذ ویزای اقامت دائم کشور های دیگر تحصیل در آن کشور است. علت اصلی مفید بودن این راه حل آن است که تحصیل در کشور هدف، فرصت مغتنمی را در اختیار فرد قرار می دهد تا در کشور مذکور در خصوص راه های اخذ ویزای اقامت دائم تحقیق نموده و از ایرانیان مقیم آن کشور پرس و جو کرده و در نهایت مدارک خود را برای اخذ اقامت دائم آماده کند.

مدیریت دارالترجمه حامی اکسیر به منظور تسهیل این فرآیند برای دانشجویان و فارغ التحصیلان تصمیم گرفته است برنامه ی تخفیف ترجمه رسمی برای مدارک دانشگاهی را پیاده سازی نماید.

از آنجا که دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی اکثرا به لحاظ مالی وابسته هستند لذا تخفیف ترجمه رسمی برای مدارک دانشگاهی در دارالترجمه حامی اکسیر می تواند موجبات رضایتمندی آنها را فراهم آورد.

افزون بر این، دارالترجمه حامی اکسیر مطابق با سیاست کاری خود، مدارک مشتریان را با بالاترین کیفیت و در حداقل زمان ممکن ترجمه نموده و در اختیار آنها قرار می دهد.

در بسیاری از مواقع نیز ترجمه مدارک مشتریان سریع تر و قبل از مهلتی که داخل قبض آنها درج شده است آماده شده و در اختیار آنها قرار داده می شود.

تخفیف ترجمه رسمی برای مدارک دانشگاهی در دارالترجمه حامی اکسیر، گام اولی را که دانشجویان و متقاضیان می بایست در مسیر اخذ ویزا بردارند آسان و کوتاه می سازد.

برای بهرمند شدن از تخفیف ترجمه رسمی برای مدارک دانشگاهی می توانید با شماره های دارالترجمه تماس حاصل نمایید.

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. (44287904 و 44287851)

شما مشتری عزیز همچنین میتوانید از طریق واتساپ (09126054496) بصورت 24 ساعته با ما در تماس باشید. ما در اسرع وقت پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهیم بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *