ترجمه با مهر ناتی استرالیا


دارالترجمه اکسیر موسسه ای با بیش از دوازده سال تجربه در ارائه انواع خدمات ترجمه می باشد. این موسسه به همت تیمی گسترده از مترجمین حرفه ای و مجرب خود قادر است در مدت زمان مورد نظر متقاضی، متون (من جمله کتب، مقالات، اسناد و مدارک رسمی و قرارداد ها) وی را ترجمه و تسلیم نماید. دارالترجمه ناتی اکسیر در کنار سایر خدمات خود، اسناد و مدارک متقاضیان تحصیل و مهاجرت به استرالیا و نیوزلند را در کمترین زمانن ممکن و با هزینه ای مناسب (چه بسا کمترین هزینه ممکن در مقایسه با سایر دفاتر ترجمه) ترجمه نموده و به مهر مترجم رسمی ناتیی استرالیا ممهور می سازد.

شرح این نکته ضروری است که ترجمه و مهر مترجمین رسمی ناتی استرالیا هزینه ای به مراتب کمتر از ترجمه رسمی انجام شده از سویی مترجمین رسمی قوه قضائیه و اخذ تأییدات دادگستری و وزارت امور خارجه در بر دارد. بعلاوه، مترجمین رسمی ناتی استرالیا می توانند هر گونه سند و مدرک را، فارغ از شرایط مقرر از سوی دادگستری و وزارت امور خارجه که برای ترجمه رسمی اسناد و مدارک ضروری است، ترجمه و به مهر ناتی ممهور سازند. لذا هر گونه سند و مدرک متقاضی، حتی یک دست نوشته ساده نیز، می تواند توسط مترجم رسمی ناتی استرالیا ترجمه و مهر گردد در حالیکه برای اخذ ترجمه رسمی قوه قضائیه، مدارک و اسناد متقاضی باید واجد تمامی شرایط مقرر در مجموعه قوانین و مقررات راجع به مترجمان رسمی باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ترجمه رسمی قوه قضائیه ایران و همچنین ترجمه با مهر مترجم رسمی ناتی استرالیا با دفترر دارالترجمه ناتی اکسیر تماس حاصل نمائید.


مهر ناتی و مزایای آن

مهر ناتی مهری می باشد که به مترجمان رسمی که از سمت کشور استرالیا تایید شده اند اهدا می شود و این مترجمین استرالیا دارای مهرناتی هستند.
از مزایای مهر ناتی می توان به چند مورد اشاره کرد :
1 - با استفاده از مهرناتی ،دیگر لزومی به تایید ترجمه توسط مراجع دیگر نیست پس درنتیجه هزینه کمتری به دنبال دارد.
2 - علاوه بر هزینه کمتر وقت کمتری هم میگیرد مهر مترجم ناتی برای تایید مدارک کافی است.
3 - امکان تایید مدارکی که در حالت عادی توسط مراجع دیگر قابل تایید نمی باشد.علاوه براین ،امکان تایید وبرابراصل کردن مدارک توسط وکیل ثبت شده مهاجرت برای ارائه به اداره مهاجرت استرالیا هم چنین برای متقاضی وجود دارد.
درهمه جهان ،کسانی که میخواهند که مهرناتی رادریافت کنند،باید امورمربوط به ترجمه رابدون کشور استرالیا انجام داده وموفق به دریافت شوند .
شخص مترجم بلافاصله بعداز کسب مهر ناتی می تواند مشغول به ترجمه ناتی شود.
مزیت های داشتن مجوز برای ترجمه ناتی وکسب مهرناتی:
همه این را می دانند که مهرناتی فقط به افرادی داده میشود که از شرایط و استاندارد های روز دنیا درترجمه برخوردارهستند وداشتن مهم وترجمه ناتی ،می تواند یک رزومه و اعتبار بسیار قوی درسطح جهانی برای مترجم به حساب می آید.
تا به امروز تعدادی از فارسی زبانان هم موفق به دریافت مهرناتی شده اند و توانایی ترجمه ناتی رادارند . استرالیا با ارائه مهر و مجوز ترجمه ناتی به این اشخاص فارسی زبان ، آنها را مترجمین رسمی و معتبر خود معرفی نموده و این اشخاص رابه رسمیت می شناسند.
و از دیگرمزیت ها که دریافت مهر و مجوز ناتی برای اشخاص دارد ، این است که دیگر به تایید مدرک از دادگستری ایران نیازی نبوده و این مدرک توسط مترجمین استرالیا تایید می شوند.
درنتیجه همه موسسه ها وشرکت هایی که درزمینه مهاجرت به استرالیا و... فعالیت میکنند و قصد ترجمه مدارک مهاجرت خود رادارند از مترجمین ناتی کمک گرفته ونیاز به مهر ناتی دارند.

هزینه ترجمه ناتی 1400 در دارالترجمه ناتی اکسیر

از تخفیف ترجمه با مهر ناتی استرالیا در دارالترجمه اکسیر هم اکنون برخوردار شوید.

تعرفه ترجمه ناتی 1400