قیمت مهر ناتی
18 فوریه 2018
ترجمه فوری ناتی
ترجمه فوری ناتی
24 جولای 2018

نرخ مهر ناتی

در متن حاضر به موضوع نرخ مهر ناتی خواهیم پرداخت ولی در ابتدا بهتر است اندکی در باب ترجمه ناتی سخن بگوییم. ترجمه ناتی متفاوت از ترجمه رسمی قوه قضائیه ایران با تاییدات دادگستری و امور خارجه می باشد. ترجمه ناتی به دولت استرالیا تعلق دارد و ترجمه رسمی به دولت ایران. در واقع ترجمه رسمی را مترجم رسمی قوه قضائیه که از سوی اداره کل امور اسناد و مترجمان رسمی بدین سمت پذیرفته شده است انجام می دهد و ترجمه ناتی را مترجم ناتی که از سوی شرکت ناتی، یک شرکت دولتی استرالیایی، به سمت مترجم ناتی پذیرفته شده است صورت می دهد.

در خصوص نرخ مهر ناتی باید بگوییم که برای محاسبه هزینه ترجمه ناتی معمولا دفاتر ناتی از نرخ نامه ترجمه اداره کل فوق الذکر استفاده می کنند یعنی نرخ نامه اداره کل را به عنوان مبنای محاسبه هزینه خود ترجمه بکار می برند و سپس نرخ مهر ناتی را به هزینه مذکور اضافه می نمایند. نرخ مهر ناتی در بین دفاتر ناتی مختلف متفاوت است و از 15000 تومان تا 35000 تومان به ازای هر مهر تغییر می نماید.

دارالترجمه ناتی اکسیر در راستای مشتری مداری و ارائه خدمات قیمت مناسب به مشتریان خود و نیز جلوگیری از هر گونه اجحاف در حق آنها نرخ مهر ناتی خود را 17000 تومان به ازای هر مدرک مقرر نموده است. دارالترجمه ناتی اکسیر هزینه ترجمه ناتی را طبق فرمول “نرخ نامه ترجمه + نرخ مهر ناتی” محاسبه می نماید. در این دارالترجمه می توانید از قیمت پایین و در عین حال کیفیت بالای خدمات برخوردار شوید.

اگر قصد ارائه ترجمه مدارک خود بطور همزمان به چند کشور را دارید که در بین آنها استرالیا و نیوزلند نیز وجود دارد به شما پیشنهاد می کنیم که اسناد و مدارک خود را ترجمه رسمی با تاییدات دادگستری و امور خارجه بنمایید چون برای کشور استرالیا و نیوزلند نیز ترجمه رسمی ایران با تاییدات دادگستری و امور خارجه معتبر می باشد. بدین صورت به پرداخت یک بار هزینه ترجمه می توانید ترجمه مدارک خود را به کشور های متعدد ارائه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *