قیمت مهر ناتی
18 فوریه 2018
ترجمه فوری ناتی
ترجمه فوری ناتی ترجمه سریع ناتی ترجمه ناتی با فوریت
24 جولای 2018

نرخ مهر ناتی

مختصری درباره ترجمه ناتی

در متن حاضر به موضوع نرخ مهر ناتی خواهیم پرداخت. البته در ابتدا بهتر است اندکی در باب ترجمه ناتی سخن بگوییم. ترجمه ناتی متفاوت از ترجمه رسمی قوه قضائیه ایران با تاییدات دادگستری و امور خارجه می باشد. ترجمه ناتی به دولت استرالیا تعلق دارد و ترجمه رسمی به دولت ایران. در واقع ترجمه رسمی را مترجم رسمی قوه قضائیه که از سوی اداره کل امور اسناد و مترجمان رسمی بدین سمت پذیرفته شده است انجام می دهد. ولی ترجمه ناتی را مترجم ناتی که از سوی شرکت ناتی، یک شرکت دولتی استرالیایی، به سمت مترجم ناتی پذیرفته شده است صورت می دهد.

نرخ مهر ناتی

در خصوص نرخ مهر ناتی ابتدا باید یک نکته را خاطر نشان کنیم. برای محاسبه هزینه ترجمه ناتی معمولا دفاتر ناتی از نرخ نامه ترجمه اداره کل فوق الذکر استفاده می کنند. بعارت دیگر، نرخ نامه اداره کل را به عنوان مبنای محاسبه هزینه خود ترجمه بکار می برند. آنها سپس نرخ مهر ناتی و در برخی موارد هزینه خدمات دفتری را به هزینه مذکور اضافه می نمایند. نرخ مهر ناتی در بین دفاتر ناتی مختلف متفاوت است و از 20000 تومان تا 35000 تومان به ازای هر مهر تغییر می نماید.

ترجمه ناتی یا ترجمه رسمی؟

اگر قصد ارائه ترجمه مدارک خود بطور همزمان به چند کشور را دارید که در بین آنها استرالیا و نیوزلند نیز وجود دارد به شما پیشنهاد می کنیم که اسناد و مدارک خود را ترجمه ناتی نمایید چون ترجمه ناتی اخیراً نه تنها برای کشور استرالیا و نیوزلند بلکه برای کشور های اروپایی، آفریقای جنوبی، مالزی و سایر کشور ها نیز قابل قبول می باشد البته توصیه می شود که قبل از اقدام به ترجمه ناتی برای کشور هایی غیر از استرالیا و نیوزلند اطلاعات بیشتر را از مرجع گیرنده دریافت نمایید. و اگر کشور مقصد شما ترجمه ناتی را قبول نداشت، بهترین راه حل آن است که شما مدارک خود را یکبار ترجمه ناتی و یکبار ترجمه رسمی نمایید.

ما در دارالترجمه ناتی اکسیر هم خدمات ترجمه ناتی و هم خدمات ترجمه رسمی را ارائه می نمائیم.

شماره های تماس 44287904 و 44287851 پل ارتباطی ما با شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *