ترجمه با مهر ناتی
22 ژوئن 2017
ترجمه ناتی و مترجم ناتی
ترجمه ناتی و مترجم ناتی
1 جولای 2017

دارالترجمه ناتی اکسیر: دارالترجمه تخصصی ناتی

ترجمه با مهر ناتی

شما خواننده عزیز که در حال مطالعه نوشته حاضر هستید احتمالاً درصدد پی بردن به این نکته می باشید که ترجمه ناتی چیست و به چه دردی می خورد؟ خوب باید از اینجا شروع کنیم که ناتی (NAATI) شرکتی است که توسط دولت فدرال استرالیا و حکومت های محلی هشت ایالت و سرزمین آن تأسیس گشته است. این شرکت تحت مدیریت هیات مدیره ای است که از سوی موسسین خود منتصب می گردد.

یکی از فعالیت های شرکت ناتی (NAATI) اعطای مدرک مترجمی کتبی و شفاهی ناتی می باشد. مترجمینی که موفق به کسب مدرک و مهر ناتی شده اند در هر جای دنیا که باشند می توانند با توجه به مدرک خود و جهت ترجمه ای (مثلا جهت فارسی به انگلیسی) که مجاز به آن هستند، اقدام به ترجمه مدارک و اسناد مراجعین نمایند. اسناد و مدارکی که در ایران توسط مترجم ناتی استرالیا ترجمه و مهر شده اند، در استرالیا و نیوزلند و برخی کشور های دیگر از اعتباری که ترجمه رسمی با تأیید دادگستری و امور خارجه ایران برخوردار است، بهره مند می باشند. در واقع مهر ناتی در استرالیا و نیوزلند از اعتباری برابر با مهر دادگستری و امور خارجه برخوردار می باشد.

همچنین باید بیفزاییم که ترجمه اسناد و مدارک با مهر ناتی هزینه ای به مراتب کمتر از ترجمه رسمی با تاییدات دادگستری و امور خارجه دارد. لذا دارالترجمه ناتی اکسیر به شما متقاضی عزیز استفاده از این نوع ترجمه را پیشنهاد می کند.

دارالترجمه ناتی اکسیر قوی ترین، دقیق ترین و سریع ترین دارالترجمه ناتی تهران است که مدارک و اسناد مراجعین خود را در اسرع وقت ترجمه نموده و به مهر ناتی ممهور می سازد. مترجم ناتی دارالترجمه ناتی اکسیر با وسواس فراوان مدارک و اسناد مراجعین را ترجمه نموده و مهر می کند.

البته باید به شما خواننده عزیز اخطار دهیم تا نسبت به دفاتری که بصورت غیرقانونی و غیرمجاز به ترجمه ناتیِ اسناد و مدارک اشتغال دارند هشیار باشید. بسیاری از دفاتری که در حوزه ترجمه و مهر ناتی فعالیت دارند با ساختن مهر تقلبی مترجم ناتی، ترجمه ای غیرمجاز به متقاضیان بی اطلاع یا کم اطلاع تحویل می دهند. برخی از این دفاتر را می توان با هزینه بسیار ناچیزی که بابت ممهور ساختن اسناد و مدارک ترجمه شده به مهر ناتی دریافت می نمایند شناسایی نمود.

دارالترجمه ناتی اکسیر تحت مدیریت و نظارت یکی از مترجمین ناتی استرالیا فعالیت می نماید و اسناد و مدارک شما متقاضی محترم توسط مترجم ناتی ترجمه می گردد و سپس یک کد اختصاصی توسط مترجم ناتی به مدارک شما تخصیص داده می شود که هر گونه پیگیری بعدی از جانب شرکت NAATI ویا شما متقاضی عزیز بر اساس کد اختصاصی مندرج در ذیل ترجمه صورت می گیرد.

برای ترجمه اسناد و مدارک خود با مهر ناتی با دارالترجمه ناتی اکسیر تماس حاصل نمایید تا تجربه ای مطمین و دلنشین از ترجمه ناتی در ذهن شما بر جای بماند. دارالترجمه ناتی اکسیر ترجمه فوری اسناد و مدارک با مهر ناتی را می پذیرد و همچنین آماده ارائه خدمات در زمینه ترجمه و مهر ناتی (در کنار سایر خدمات ترجمه) به شهرستان ها و ایرانیان مقیم خارج می باشد.

مهر ناتی را با دارالترجمه ناتی اکسیر تجربه کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *