ترجمه با مهر ناتی در دارالترجمه ناتی اکسیر
22 ژوئن 2017
ترجمه ناتی و مترجم ناتی
ترجمه ناتی و مترجم ناتی
1 جولای 2017

دارالترجمه تخصصی ناتی در تهران دارالترجمه ناتی اکسیر

ترجمه با مهر ناتی

شما خواننده عزیز که در حال مطالعه نوشته حاضر هستید احتمالاً درصدد پی بردن به این نکته می باشید که ترجمه ناتی چیست و به چه دردی می خورد؟ خوب باید از اینجا شروع کنیم که ناتی (NAATI) شرکتی است که توسط دولت فدرال استرالیا و حکومت های محلی هشت ایالت و سرزمین آن تأسیس گشته است. این شرکت تحت مدیریت هیات مدیره ای است که از سوی موسسین خود منتصب می گردد.

شرکت ناتی و وظایف آن

یکی از فعالیت های شرکت ناتی (NAATI) اعطای مدرک مترجمی کتبی و شفاهی ناتی می باشد. مترجمینی که موفق به کسب مدرک و مهر ناتی شده اند در هر جای دنیا که باشند می توانند با توجه به مدرک خود و جهت ترجمه ای (مثلا جهت فارسی به انگلیسی) که مجاز به آن هستند، اقدام به ترجمه مدارک و اسناد مراجعین نمایند. اسناد و مدارکی که در ایران توسط مترجم ناتی استرالیا ترجمه و مهر شده اند، در استرالیا و نیوزلند و برخی کشور های دیگر از اعتباری که ترجمه رسمی با تأیید دادگستری و امور خارجه ایران برخوردار است، بهره مند می باشند. در واقع مهر ناتی در استرالیا و نیوزلند از اعتباری برابر با مهر دادگستری و امور خارجه برخوردار می باشد.

هزینه ترجمه ناتی در مقایسه با ترجمه رسمی

همچنین باید بیفزاییم که ترجمه اسناد و مدارک با مهر ناتی هزینه ای به مراتب کمتر از ترجمه رسمی با تاییدات دادگستری و امور خارجه دارد. لذا دارالترجمه ناتی اکسیر به شما متقاضی عزیز استفاده از این نوع ترجمه را پیشنهاد می کند.

بهترین دارالترجمه تخصصی ناتی در تهران: دارالترجمه ناتی اکسیر

دارالترجمه ناتی اکسیر قوی ترین، دقیق ترین و سریع ترین دارالترجمه ناتی تهران است که مدارک و اسناد مراجعین خود را در اسرع وقت ترجمه نموده و به مهر ناتی ممهور می سازد. مترجم ناتی دارالترجمه ناتی اکسیر با وسواس فراوان مدارک و اسناد مراجعین را ترجمه نموده و مهر می کند.

هشدار به متقاضیان ترجمه ناتی

البته باید به شما خواننده عزیز اخطار دهیم تا نسبت به دفاتری که بصورت غیرقانونی و غیرمجاز به ترجمه ناتیِ اسناد و مدارک اشتغال دارند هشیار باشید. بسیاری از دفاتری که در حوزه ترجمه و مهر ناتی فعالیت دارند با ساختن مهر تقلبی مترجم ناتی، ترجمه ای غیرمجاز به متقاضیان بی اطلاع یا کم اطلاع تحویل می دهند. برخی از این دفاتر را می توان با هزینه بسیار ناچیزی که بابت ممهور ساختن اسناد و مدارک ترجمه شده به مهر ناتی دریافت می نمایند شناسایی نمود.

دارالترجمه ناتی اکسیر ارائه دهنده خدمات ترجمه ناتی و ترجمه رسمی

دارالترجمه ناتی اکسیر تحت مدیریت و نظارت یکی از مترجمین ناتی استرالیا فعالیت می نماید و اسناد و مدارک شما متقاضی محترم توسط مترجم ناتی ترجمه می گردد. فایل ترجمه های صورت گرفته در آرشیو مترجم ناتی قرار دارد و در نتیجه در هر لحظه قابل پیگیری از سوی ناتی و سایر مراجع استرالیایی می باشد.

برای ترجمه اسناد و مدارک خود با مهر ناتی با دارالترجمه ناتی اکسیر تماس حاصل نمایید تا تجربه ای مطمین و دلنشین از ترجمه ناتی در ذهن شما بر جای بماند. دارالترجمه ناتی اکسیر ترجمه فوری اسناد و مدارک با مهر ناتی را می پذیرد و همچنین آماده ارائه خدمات در زمینه ترجمه و مهر ناتی (در کنار سایر خدمات ترجمه) به شهرستان ها و ایرانیان مقیم خارج می باشد.

ترجمه ناتی را با دارالترجمه ناتی اکسیر تجربه کنید.

44287904 و 44287851

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *