آزمون ناتی
22 ژوئن 2017

ترجمه ناتی و مهر ناتی در غرب تهران

ترجمه ناتی ترجمه ناتی استرالیا مختص کشور استرالیا میباشد و توسط مترجمین تائید انجام میشود
به طور کلی؛ ترجمه ناتی استرالیا با مهر ناتی دارای مزایای زیر میباشد:
هزینه کمتر به این دلیل که با استفاده از مهر ناتی استرالیا ، دیگر لزومی به تائید ترجمه ناتی استرالیا توسط مراجع دیگر نخواهد بود و وقت کمتر چرا که صرفا مهر ترجمه ناتی استرالیا برای تایید مدارک کافی خواهد بود.
مهر ناتی مهری میباشد که به مترجمان رسمی که از سمت کشور استرالیا تایید شده اند وترجمه ناتی استرالیا را به عهده دارند ، اهدا میشود
در تمامی نقاط جهان ، افرادی که تمایل به دریافت مهر ناتی هستند ، میبایست برای کشور استرالیا امور مربوط به ترجمه را انجام داده و موفق به کسب و دریافت مهر ناتی بشوند ، شخص مترجم بلافاصله پس از دریافت مهر ناتی میتواند نسبت به ترجمه ناتی بپردازد و اقدام نماید .
تاکنون تعدادی از فارسی زبانان عزیز نیز موفق به دریافت مهر ناتی شده اند و توانایی ترجمه ناتی استرالیا را دارند.

ترجمه ناتی چیست ؟

ترجمه ناتی به ترجمه ای گفته می شود که مترجم رسمی ناتی استرالیا آن را انجام می دهد. بدین شرح که متقاضیان اقامت، تفریح و تحصیل در استرالیا و نیوزلند برای ارائه مدارک خود به مقامات این کشور ها نیازمند ترجمه آنها به انگلیسی هستند و چون مترجمین ناتی مورد تأیید مقامات استرالیا و نیوزلند می باشند لذا متقاضیان مذکور دو گزینه پیش روی خود دارند اول اینکه می توانند اسناد و مدارک خود را به مترجم رسمی قوه قضائیه بسپارند تا پس از ترجمه به تأیید دادگستری و وزارت امور خارجه نیز برسد و دوم اینکه می توانند ترجمه ناتی را ترجیح داده و ترجمه خود را به مترجم ناتی بسپارند.

مخارج ناتی

ترجمه ناتی که توسط مترجم ناتی استرالیا انجام می شود هزینه به مراتب پایین تری از ترجمه رسمی قوه قضائیه در بر دارد لذا بیشتر متقاضیان علاقمند به ترجمه ناتی می باشند. دارالترجمه رسمی ناتی اکسیر خرسند است که این نوع از خدمات ترجمه را به شما متقاضی عزیز ارائه می دهد. کادر مجرب و متخصص دارالترجمه ناتی اکسیر ترجمه شما را با بالاترین کیفیت به شما متقاضی عزیز عرضه می دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ترجمه ناتی و تعرفه ترجمه ناتی با دارالترجمه ناتی اکسیر تماس حاصل نمایید.

1 دیدگاه

  1. مژگان مجدی گفت:

    اطلاعات مفیدی درباره ناتی بود. ممنونم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *