دارالترجمه تخصصی ناتی در تهران دارالترجمه ناتی اکسیر
22 ژوئن 2017
مهر ناتی
ترجمه فوری با مهر ناتی – ترجمه ناتی با فوریت
1 جولای 2017
ترجمه ناتی و مترجم ناتی

ترجمه ناتی

دارالترجمه ناتی اکسیر (تهران)

باید به اطلاع شما مشتری عزیز برسانیم که طبق بخشنامه اداره امور اسناد و مترجمان قوه قضاییه ترجمه ناتی توسط دفاتر رسمی ترجمه در ایران ممنوع است لذا شما مشتری عزیز می توانید برای ترجمه ناتی مدارک خود به دفاتر ترجمه ناتی مراجعه نمایید.

دارالترجمه ناتی اکسیر قویترین دارالترجمه ناتی تهران است که ترجمه ناتی مدارک مشتریان خود را در کمترین وقت ممکن و با بالاترین کیفیت انجام می دهد. لذا شما مشتری عزیز که در جستجوی دارالترجمه ناتی در تهران می باشید می توانید با دارالترجمه ناتی اکسیر تماس حاصل نمایید.

تغریف ترجمه ناتی

ترجمه ناتی به ترجمه ای گفته می شود که مترجم رسمی ناتی استرالیا آن را انجام می دهد. بدین شرح که متقاضیان اقامت، تفریح و تحصیل در استرالیا و نیوزلند برای ارائه مدارک خود به مقامات این کشور ها نیازمند ترجمه آنها به انگلیسی هستند و چون مترجمین ناتی مورد تأیید مقامات استرالیا و نیوزلند می باشند لذا متقاضیان مذکور دو گزینه پیش روی خود دارند اول اینکه می توانند اسناد و مدارک خود را به مترجم رسمی قوه قضائیه بسپارند تا پس از ترجمه به تأیید دادگستری و وزارت امور خارجه نیز برسد و دوم اینکه می توانند ترجمه ناتی را ترجیح داده و ترجمه خود را به مترجم ناتی بسپارند.

ترجمه ناتی که توسط مترجم ناتی استرالیا انجام می شود هزینه به مراتب پایین تری از ترجمه رسمی قوه قضائیه در بر دارد لذا بیشتر متقاضیان علاقمند به ترجمه رسمی ناتی می باشند. دارالترجمه رسمی ناتی اکسیر خرسند است که این نوع از خدمات ترجمه را به شما متقاضی عزیز ارائه می دهد. کادر مجرب و متخصص دارالترجمه ناتی اکسیر ترجمه شما را با بالاترین کیفیت به شما متقاضی عزیز عرضه می دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ترجمه ناتی و تعرفه ترجمه ناتی با دارالترجمه ناتی اکسیر تماس حاصل نمایید.

دارالترجمه ناتی اکسیر ترجمه ناتی مدارک شما را انجام داده و تمامی آنها را به مهر مترجم ناتی استرالیا ممهور می نماید. مشتریان عزیز می توانند به دفتر دارالترجمه ناتی اکسیر واقع در خ ستارخان، مابین فلکه اول و دوم صادقیه، روبروی بانک آینده، پلاک 759، ط همکف مراجعه نمایند یا مدارک خود را با پیک به آدرس مذکور ارسال کنند. مشتریان که در شهرستان یا خارج از کشور اقامت دارند نیز می توانند مدارک خود را از طریق پست به دفتر دارالترجمه ناتی اکسیر ارسال نمایند.

تحت شرایط معین، دارالترجمه ناتی اکسیر ترجمه ناتی مدارک را صرفا با دریافت اسکن مدارک (و بدون نیاز به ارسال اصل مدارک) صورت می دهد. برای اطلاع از این شرایط می توانید با دارالترجمه ناتی اکسیر تماس حاصل نمایید.

ما ترجمه ناتی مدارک و اسناد شما را در کمترین زمان و با قیمت مناسب و کیفیت بالا انجام می دهیم. برای اطلاع از هزینه و مدت زمان ترجمه ناتی مدارک خود با ما تماس حاصل نمایید.

ترجمه ناتی یکی از خدماتی است که دارالترجمه ناتی اکسیر در راستای تسهیل کسب مجوز تحصیل یا اقامت یا کار در استرالیا به متقاضیان ارائه می دهد.

ترجمه ناتی در واقع توسط مترجم ناتی صورت می گیرد. مترجم ناتی نیز شخصی است که از سوی مرجع ناتی (NAATI) پس از سپری کردن آزمون ناتی و قبولی در این آزمون و نیز برخی مراحل دیگر برای ترجمه ناتی واجد شرایط شناخته شده است. برای ترجمه ناتی اسناد و مدارک و هر گونه سابقه کاری ویا تحصیلی خود می توانید خواه با مراجعه حضوری به دفتر دارالترجمه ناتی اکسیر خواه با ارسال اسکن مدارک خود اقدام نمایید. دارالترجمه ناتی اکسیر ترجمه ناتی اسناد و مدارک را برای ایرانیان ساکن شهرستان و ایرانیان مقیم خارج نیز انجام می دهد.
همانطور که می دانید هزینه خدمات بویژه خدمات ترجمه (من جمله ترجمه ناتی) در خارج از کشور بسیار بالاست و همین امر سبب می گردد ایرانیان مقیم خارج امور ترجمه خود را به دفاتر مستقر در ایران بسپارند. دارالترجمه ناتی اکسیر نیز به اشخاص مقیم شهرستان یا خارج از کشور خدمات مربوط به ترجمه ناتی را ارائه می دهد.

این دوستان می توانند پس از تماس تلفنی یا تلگرامی با دارالترجمه ناتی اکسیر، اسکن مدارک خود را به این دارالترجمه تلگرام یا ایمیل نموده و در اسرع وقت ترجمه مدارک خود را دریافت نمایند. در اینصورت، ترجمه ناتی مدارک بصورت پی دی اف (در صورت تقاضای متقاضی) در اختیار متقاضی قرار می گیرد ویا پرینت آن به آدرس اعلام شده پست می شود.
دارالترجمه ناتی اکسیر به خود می بالد که ترجمه ناتی اسناد و مدارک شما من جمله سوابق تحصیلی و کاری و نیز اسناد هویتی شما را در اسرع وقت و با قیمت رقابتی به شما عزیزان ارائه می دهد.
دارالترجمه ناتی اکسیر قدرتمندترین و دقیق ترین دفتر ترجمه ناتی در ایران و تهران می باشد و خوش قولی، قیمت مناسب و برخورد عالی پرسنل از خصایص برجسته آن است.

مترجم ناتی کیست؟

مترجم ناتی شخصی است که از سوی شرکت ناتی (NAATI) برای انجام ترجمه واجد الشرایط شناخته شده و مهر دریافت کرده است. برای اینکه شخصی بعنوان مترجم ناتی شناخته شود باید در ابتدا اطلاعاتی در خصوص این روند داشته باشد که در ادامه متن بیان شده است.
متقاضی کسب عنوان مترجم ناتی ابتدا باید یکی از جهت های فارسی به انگلیسی یا انگلیسی به فارسی را انتخاب نموده و پس از گذراندن مراحل و تشریفات آزمون ناتی در این آزمون شرکت نماید. باید به متقاضیان کسب عنوان مترجم ناتی در جهت انگلیسی به فارسی بگوییم که در مقایسه با جهت دیگر (فارسی به انگلیسی) کار آنها به مراتب آسان است و می توانند با گذراندن یک دوره کوتاه ولی جامع ترجمه ناتی نزد دارالترجمه ناتی اکسیر از این آزمون سربلند بیرون آیند. در واقع متقاضیان نیازی به داشتن تجربه و سابقه ای طولانی در امر ترجمه ندارند تا بتوانند تبدیل به مترجم ناتی در جهت انگلیسی به فارسی شوند.
مترجم ناتی بودن در این جهت امتیازاتی برای کسانی دارد که میخواهند برای تحصیل، کار یا تحصیل به استرالیا یا نیوزلند بروند.
و اما اگر بخواهیم برای متقاضیان کسب عنوان مترجم ناتی در جهت فارسی به انگلیسی سخنی بگوییم، باید بیفزائیم که نایل آمدن به این عنوان به مراتب دشوارتر از جهت قبلی است چرا که بنا بر تجربه و سابقه دارالترجمه ناتی اکسیر در این خصوص، تنها عده معدودی از هزاران شرکت کننده در آزمون ناتی در جهت فارسی به انگلیسی می توانند به درجه مترجم ناتی جهت فارسی به انگلیسی نائل آیند و آن افراد نیز کسانی هستند که از تجربه بالا در زمینه ترجمه فارسی به انگلیسی برخوردار هستند؛ بعبارت دیگر این افراد کسانی هستند که شغل آنها ترجمه است. البته این مساله نباید فردی را که می خواهد مترجم ناتی در جهت اخیر گردد ناامید سازد چرا که مهم ممارست و تمرین است و با گذراندن دوره ای جامع و کوتاه نزد دارالترجمه ناتی اکسیر و نیز تمرین فراوان، به عنوان مترجم ناتی در جهت فارسی به انگلیسی دست یافت.

آزمون ناتی

دارالترجمه ناتی اکسیر که در همکاری با سه مترجم ناتی فعالیت می نماید قادر است شما دوست عزیز را که متقاضی شرکت در آزمون ناتی هستید راهنمایی نموده و تا اخذ مدرک ناتی هدایت کند. شما دوست عزیز می توانید نزد دارالترجمه ناتی اکسیر دوره جامع یادگیری ترجمه را گذرانده و با الفبای ترجمه و تکنیک های آن آشنا شوید. دارالترجمه ناتی اکسیر افزون بر آشنا ساختن شما با نحوه ترجمه، کلمات و واژگان رایج عمومی و تخصصی (بویژه واژگان تخصصی حقوقی) را به شما آموزش می دهد تا شما دوست عزیز موفق به کسب مدرک مترجمی ناتی در آزمون ناتی شوید.

همانطور که شما نیز مطلع هستید داشتن یا کسب برخی مهارت ها ویا مدارک روند تحصیل مجوز اقامت یا تحصیل یا کار را در کشور های خارجی تسهیل می نماید.

برخی مهارت ها مانند آشپزی و آرایشگری چنین مزیتی را دارند. یکی دیگر از مهارت هایی که در موفقیت اقدام شما برای کسب اقامت در استرالیا و نیوزلند تاثیر بسزایی دارد کسب مدرک ترجمه ناتی است.

آزمون ناتی چنین امکانی را برای شما فراهم می آورد. مدرک ترجمه ناتی در هر دو جهت فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی اعطاء می شود. کسب جهت انگلیسی به فارسی راحت تر است و دانشجویان یا کسانی که مایل به اقامت یا تحصیل یا کار در استرالیا و نیوزلند می باشند می توانند با کسب این مدرک به امتیازات خود بیفزایند.

افزون بر این، موفقیت در آزمون ناتی پنجره های جدیدی به روی شما در زمینه اشتغال می گشاید. شما با موفقیت در آزمون ناتی و کسب مدرک مترجمی ناتی می توانید به تدریس ترجمه برای آزمون ناتی بپردازید، در جهتی که در آن مجاز به ترجمه ناتی شده اید به شغل ترجمه بپردازید و یا موفق به اخذ اقامت در استرالیا و نیوزلند شوید و در آنجا به شغل ترجمه برای ایرانیان مقیم استرالیا و نیوزلند بپردازید. اینها تنها تعداد معدودی از فرصت هایی است که موفقیت در آزمون ناتی در اختیار شما قرار می دهد.

دارالترجمه ناتی اکسیر به کمک سه مترجم ناتی خود شما را از ابتدای مسیر یا انتهای آن (کسب مدرک مترجمی ناتی) هدایت می کند. برای اطلاعات بیشتر با دارالترجمه ناتی اکسیر تماس حاصل نمایید. آزمون ناتی را با دارالترجمه ناتی اکسیر تجربه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *