ترجمه رسمی ارزان مدارک دانشگاهی
26 مارس 2020
ترجمه ناتی آنلاین
26 مارس 2020

ترجمه رسمی فوری مدارک دانشگاهی

بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی در پی تحقیقات خود به این نتیجه می رسند که یکی از راه های اخذ ویزای اقامت دائم کشور های دیگر تحصیل در آن کشور است. علت اصلی مفید بودن این راه حل آن است که تحصیل در کشور هدف، فرصت مغتنمی را در اختیار فرد قرار می دهد تا در کشور مذکور در خصوص راه های اخذ ویزای اقامت دائم تحقیق نموده و از ایرانیان مقیم آن کشور پرس و جو کرده و در نهایت مدارک خود را برای اخذ اقامت دائم آماده کند.

در اکثر مواقع نیز دانشجویان و فارغ التحصیلان باید ترجمه رسمی ریزنمرات مدارک خود را برای استادی در دانشگاه مورد نظر ارسال نمایند و تائید آن استاد را جلب نمایند. در این مقطع، ترجمه رسمی مرحله اول یعنی ترجمه رسمی با مهر مترجم کافی خواهد بود.

مدیریت دارالترجمه حامی اکسیر به منظور تسهیل این فرآیند برای دانشجویان و فارغ التحصیلان تصمیم گرفته است برنامه ی ترجمه رسمی فوری مدارک دانشگاهی را پیاده سازی نماید.

از آنجا که دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی اکثرا به لحاظ مالی وابسته هستند لذا ترجمه رسمی فوری مدارک دانشگاهی در دارالترجمه حامی اکسیر می تواند موجبات رضایتمندی آنها را فراهم آورد.

افزون بر این، دارالترجمه حامی اکسیر مطابق با سیاست کاری خود، مدارک مشتریان را با بالاترین کیفیت و در حداقل زمان ممکن ترجمه نموده و در اختیار آنها قرار می دهد.

در بسیاری از مواقع نیز ترجمه مدارک مشتریان سریع تر و قبل از مهلتی که داخل قبض آنها درج شده است آماده شده و در اختیار آنها قرار داده می شود.

ترجمه رسمی فوری مدارک دانشگاهی در دارالترجمه حامی اکسیر، گام اولی را که دانشجویان و متقاضیان می بایست در مسیر اخذ ویزا بردارند آسان و کوتاه می سازد.

برای بهرمند شدن از ترجمه رسمی فوری مدارک دانشگاهی می توانید با شماره های دارالترجمه تماس حاصل نمایید.

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. (44287904 و 44287851)

شما مشتری عزیز همچنین میتوانید از طریق واتساپ (09126054496) بصورت 24 ساعته با ما در تماس باشید. ما در اسرع وقت پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهیم بود.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *