گام اول در ترجمه
24 آگوست 2017
سیستم جدید ناتی
سیستم جدید ناتی
3 فوریه 2018

ترجمه تخصصی متون پزشکی

به شما دانشجویان عزیز دانشگاه های سراسری، آزاد و پیام نور که در رشته پزشکی مشغول به تحصیل می باشید باید این خبر خوش را بدهیم که دالترجمه ناتی اکسیر گروه مترجمین متخصص خود در زمینه ترجمه تخصصی متون پزشکی را تکمیل نموده است. این گروه متشکل از سه مترجم مجرب با سابقه می باشد که بطور تخصصی در زمینه ترجمه تخصصی متون پزشکی اشتغال به ترجمه داشته و دارند. مقام ریاست گروه ترجمه تخصصی پزشکی دارالترجمه ناتی اکسیر همچنین مدرس زبان انگلیسی مدیکال می باشد. شما دانشجویان عزیز اگر به دنبال ترجمه متون پزشکی از انگلیسی به فارسی هستید دارالترجمه ناتی اکسیر بهترین دفتر ترجمه برای شما محسوب می شود. چرا که اعضای گروه ترجمه تخصصی متون پزشکی دارالترجمه ناتی اکسیر با توجه به علم و دانش خود نسبت به متون فارسی دندانپزشکی و همچنین تحصیلات خود در رشته ترجمه زبان انگلیسی قادر می باشند دقیق ترین ترجمه را به شما عرضه نمایند.

و اما شما دانشجویان عزیزی که درصدد ارائه یا انتشار مقالات خود به کنفرانس ها و مجلات خارجی هستید، به شما نیز باید این مژده را بدهیم که گروه ترجمه تخصصی متون پزشکی دارالترجمه ناتی اکسیر مقالات فارسی شما را طبق فرمت ها و واژگان تخصصی رشته پزشکی با بالاترین دقت و کیفیت ترجمه می نماید و این اطمینان را به شما می دهد که ترجمه مقاله شما از حیث ساختار جملات، واژگان تخصصی و انسجام و سازمان کلی متن صحیح بوده و در بالاترین سطح قرار داشته باشد و نهایتا در کنفرانس ها و مجلات مورد نظر پذیرفته و منتشر شود.

دارالترجمه ناتی اکسیر همچنین ترجمه فارسی به انگلیسی پایان نامه دانشجویان پزشکی شما را با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت صورت می دهد. شایان ذکر است که اعضای گروه ترجمه دندانپزشکی ناتی اکسیر از سابقه ترجمه پایان نامه چندین دندانپزشک که از دانشگاه های مشهد و تهران فارغ التحصیل شده بودند برخوردار می باشند. ما در دارالترجمه ناتی اکسیر چشم انتظار مقالات و متون دندانپزشکی فارسی یا انگلیسی شما هستیم تا بهترین، دقیق ترین و باکیفیت ترین ترجمه را به شما ارائه نماییم.

تنها یک تماس با دارالترجمه ناتی اکسیر فاصله دارید.

 

ترجمه پزشکی، ترجمه تخصصی پزشکی، ترجمه متون پزشکی، ترجمه متون تخصصی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *