آزمون ناتی
22 ژوئن 2017
دارالترجمه تخصصی ناتی در تهران دارالترجمه ناتی اکسیر
22 ژوئن 2017

ترجمه با مهر ناتی در دارالترجمه ناتی اکسیر

شرکت ناتی (NAATI)، ترجمه ناتی، مهر ناتی، مترجم ناتی، آزمون ناتی

همه چیز درباره ناتی به روایت دارالترجمه ناتی اکسیر

دارالترجمه ناتی اکسیر یک دارالترجمه تخصصی ناتی در غرب تهران است که کلیه خدمات مربوط به ترجمه با مهر ناتی استرالیا را انجام می دهد. افرادی که با اهدافی همچون اقامت، تحصیل، کار یا تفریح قصد مهاجرت به استرالیا و نیوزلند را دارند باید اسناد و مدارک خود را به زبان انگلیسی ترجمه نمایند. شرکت ناتی (NAATI) با اعطای مدرک مترجمی ناتی به  عده ی معدودی از مترجمان ایرانی این امکان را فارهم آورده است که اسناد و مدارک متقاضیان توسط مترجمین ناتی ایرانی و با هزینه و زمان انتظار کمتری در مقایسه با ترجمه رسمی (با تأییدات دادگستری و وزارت امور خارجه ایران) صورت گیرد. دارالترجمه ناتی اکسیر خدمات ترجمه با مهر ناتی را به شما مراجعین عزیز ارائه  می دهد. در دارالترجمه ناتی اکسیر، ترجمه با مهر ناتی توسط یکی از مترجمین ناتی استرالیا که با این دارالترجمه همکاری می نماید صورت می گیرد. مترجم ناتی دارالترجمه ناتی اکسیر خود بالشخصه تمامی ترجمه های ناتی را انجام داده و نظارت می نماید. ترجمه با مهر ناتی استرالیا در دارالترجمه ناتی اکسیر با هزینه ای به مراتب پایین تر از سایر دفاتر ناتی فعال در ایران صورت می گیرد چرا که تعرفه های ترجمه در دارالترجمه ناتی اکسیر برای ترجمه با مهر ناتی، همان تعرفه هایی می باشد که اداره کل اسناد و امور مترجمان قوه قضائیه تصویب و بخشنامه نموده است.

ترجمه با مهر ناتی در مقایسه با ترجمه رسمی که توسط مترجمان رسمی ایران و با تأییدات دادگستری و وزارت امور خارجه صورت می گیرد هزینه ی کمتری را به متقاضیان ترجمه تحمیل می نماید لذا به متقاضیانی که قصد سفر به استرالیا و نیوزلند را دارند توصیه می شود از خدمات ترجمه با مهر ناتی دارالترجمه ناتی اکسیر بهره مند شوند تا هم ترجمه مدارک خود را در کمترین زمان ممکن دریافت نمایند و هم در مقایسه با ترجمه رسمی با تأییدات و همچنین هزینه های سایر دفاتر ناتی، هزینه ی کمتری را پرداخت نمایند.

دارالترجمه ناتی اکسیر خدمات ترجمه با مهر ناتی را به کلیه شهرها و شهرستان های ایران و همچنین ایرانیان مقیم خارج عرضه می نماید. برای اطلاع از خدمات ترجمه با مهر ناتی برای شهرهای غیر تهران و ایرانیان مقیم خارج با دفتر دارالترجمه ناتی اکسیر تماس حاصل نمایید. پرسنل ما در دارالترجمه ناتی اکسیر آماده اند تا به تمامی سوالات شما درباره خدمات ترجمه با مهر ناتی پاسخ جامع و کامل دهند. تنها یک تماس کافیست تا اطلاعات جامعی درباره ترجمه با مهر ناتی بدست آورید.

ترجمه با مهر ناتی را با دارالترجمه ناتی اکسیر تجربه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *